Emerson

Nasza firma jest Autoryzowanym Dystrybutorem produktów Emerson 

Firma Emerson (NYSE: EMR), z siedzibą w St. Louis, Missouri (USA), to globalny lider łączący technologię i inżynierię zapewniające innowacyjne rozwiązania dla klientów na rynkach przemysłowym, komercyjnym i konsumenckim na całym świecie. Emerson dostarcza rozwiązania w ramach dwóch segmentów biznesowych: Automation Solutions (sterowanie procesami, automatyka przemysłowa, technologie montażowe, aparatura elektryczna i oświetleniowa), oraz Commercial & Residential Solutions (rozwiązania komercyjne i mieszkalne). Więcej informacji znaleźć można pod adresem www.Emerson.com. 

 

Marka ASCO™ jest światowym liderem na rynku w zakresie produkcji elektrozaworów i automatyki przemysłowej, należy do amerykańskiego koncernu Emerson, który łączy najnowsze technologie, inżynierię i najbardziej innowacyjne rozwiązania. Produkty marki ASCO™ cechują się wysoką niezawodnością, jakością oraz prostotą instalacji i obejmują one ponad 50.000 pozycji z zakresu zaworów elektromagnetycznych i pneumatycznych, układów odpylania oraz komponentów pneumatyki takich jak układy przygotowania powietrza oraz siłowników pneumatycznych. Elementy te stosowane są w wielu branżach takich jak układy odpylania, przetwórstwo żywności, pakowanie, przemysł chemiczny, petrochemiczny, energetyka, przemysł motoryzacyjny czy papierniczy.

 

 

 

ASCO - nowy FRL serii 651

Przedstawiamy nowy FRL serii 651 ASCO Numatics, o najwyższym wskaźniku przepływu w stosunku do jego wielkości jaki można aktualnie znaleźć na rynku.

więcej »

Nowa seria zestawów przygotowania powietrza ASCO

ASCO Numatics przedstawia nową serię zespołów przygotowania powietrza filtr-regulator-smarownica (FRL).

Łatwy w instalacji FRL oferuje wysokie natężenie przepływu oraz szeroki zakres temperatur pracy dla układów przygotowania powietrza.

więcej »

Zawory procesowe ASCO Numatics

ASCO Numatics oferuje kompleksowe rozwiązania automatyki procesowej dla szerokiego zakresu zastosowań z każdej branży przemysłu. W połączeniu z naszym doświadczeniem procesowym, rozwiązania te zapewniają niższe koszty eksploatacji i zwiększoną wydajność. Produkty ASCO Numatics obejmują ponad 50 000 pozycji z zakresu zaworów elektromagnetycznych, szeroki wybór układów przygotowania powietrza, zaworów i siłowników pneumatycznych.

więcej »
Formularz zapytania
Zamknij
Twoje dane kontaktowe

Treść zapytania
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu obsługi zapytania z formularza kontaktowego.
Twoje zapytanie zostało wysłane pomyślnie.