Asco

Nasza firma jest Autoryzowanym Dystrybutorem produktów ASCO 

Firma ASCO to firma posiadająca ponad stu letnie doświadczenie w sterowaniu przepływem mediów, pneumatyce siłowej, a także dostarczająca szeroki zakres rozwiązań w dziedzinach przetwórstwa żywności, pakowania, przemysłu chemicznego, petrochemii, energetyki, przemysłu motoryzacyjnego czy drzewno - papierniczego. 

W chwili obecnej firma ASCO jest częścią globalnego koncernu EMERSON oraz ściśle współpracuje z innymi firmami wchodzącymi w skład tej amerykańskiej korporacji. ASCO posiada swoje oddziały oraz dystrybutorów w większości krajów na świecie i współpracuje przy tym z tysiącami klientów z różnych branż. 

Produkty ASCO cechują się wysoką niezawodnością, jakością oraz prostotą instalacji i obejmują one ponad 50,000 pozycji z zakresu zaworów elektromagnetycznych i pneumatycznych, układów odpylania oraz komponentów pneumatyki takich jak układy przygotowania powietrza oraz siłowników pneumatycznych. Elementy te stosowane są w wielu branżach takich jak układy odpylania, przetwórstwo żywności, pakowanie, przemysł chemiczny, petrochemiczny, energetyka, przemysł motoryzacyjny czy drzewno - papierniczy. Szeroka gama komponentów produkowanych w zakładzie produkcyjnym w Łodzi kierowana jest nie tylko do klientów krajowych ale również eksportowana jest do wielu krajów w Europie oraz na świecie.

 

 

ASCO - nowy FRL serii 651

Przedstawiamy nowy FRL serii 651 ASCO Numatics, o najwyższym wskaźniku przepływu w stosunku do jego wielkości jaki można aktualnie znaleźć na rynku.

więcej »

Nowa seria zestawów przygotowania powietrza ASCO

ASCO Numatics przedstawia nową serię zespołów przygotowania powietrza filtr-regulator-smarownica (FRL).

Łatwy w instalacji FRL oferuje wysokie natężenie przepływu oraz szeroki zakres temperatur pracy dla układów przygotowania powietrza.

więcej »

Zawory procesowe ASCO Numatics

ASCO Numatics oferuje kompleksowe rozwiązania automatyki procesowej dla szerokiego zakresu zastosowań z każdej branży przemysłu. W połączeniu z naszym doświadczeniem procesowym, rozwiązania te zapewniają niższe koszty eksploatacji i zwiększoną wydajność. Produkty ASCO Numatics obejmują ponad 50 000 pozycji z zakresu zaworów elektromagnetycznych, szeroki wybór układów przygotowania powietrza, zaworów i siłowników pneumatycznych.

więcej »
Formularz zapytania
Zamknij
Twoje dane kontaktowe

Treść zapytania
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu obsługi zapytania z formularza kontaktowego.
Twoje zapytanie zostało wysłane pomyślnie.